Mikro Saç Kaynak uygulaması saç kaynakları içerisinde en iyi saç kaynak ve saç uzatma sistemidir.

Mikro Saç Kaynak Nedir?

Saç uzatma sistemlerinde kullanıcı ve ilave yapılacak olan saçlarının kaynak esnasında saça mikro incelikte takılması çok önemlidir. Fakat mevcut saç kaynakları, boncuk saç kaynak, keratin saç kaynak, halka saç kaynak Mikro incelikte takılamamaktadır.

Saç kaynaklarının mikro incelikte takılamamasının sebebi diğer klasik saç kaynak çeşitlerinde kullanılan teknolojidir.

Oysaki mikro saç kaynak Extend Magic nano teknoloji ile üretilmiş olan çok özel ve güçlü bir yapıştırıcı teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji saç kaynağının zararlarını bertaraf eden, kaynak saçların saçtan çıkarılırken saça zarar vermesini engelleyen çok özel natürel organik bir yağ solüsyonu ile saçtan çok kolay ve zahmetsiz bir şekilde çıkmasına olanak sağlar.

  • Mikro saç kaynak uygulaması ile saç kaynakları minimum incelikte ve estetik görünmez bir incelikte saça istediğiniz uzunluk ve yoğunlukta saçlara sahip olmak hayal değildir.
  • Saç kaynak kullanıcılarının en çok şikâyet ettikleri şey saç kaynaklarının ek ilave yerlerinin topuz ve atkuyruğu modelinde belli olmasıdır.

Mikro Saç Kaynak Önce ve Sonrası Resimler
Mikro saç kaynağın neredeyse görünmez bir incelikte saça uygulanmış olması size saçlarınızı topuz, atkuyruğu gibi günlük saç stillerinizi zorlanmadan kullanmanıza ve saç kaynaklarının ek yerlerinin kesinlikle belli olmaması mikro saç kaynağını diğer kaynak çeşitlerinden ayırmaktadır.

Mikro Saç Kaynak Nasıl Yapılır?

Mikro saç kaynak uygulaması için nano teknoloji ile özel üretilmiş olan patentli bir saç kaynak makinesi olan Extend Magic Grip ve Nano Tip olarak adlandırılan iki farklı makine ile yapılmaktadır.

Extend Magic Grip saçlarınıza mikro saç kaynak yöntemi ile uzunluk ve hacim kazandırmak amacı ile kullanılmaktadır.

Nano Tip ise saçları çok kısa, hacimsiz olan kişilerin saçlarına dolgunlaştırma ve hacim verme amacı ile yapılan Nano Saç Kaynak uygulamaları için kullanılmaktadır.

Mikro Saç Kaynak Çeşitleri.

Saç kaynak merkezimizde uygulanmakta olan farklı teknolojiler ve sistemler ile uygulanmakta olan;

• Mikro Bant Saç Kaynak
• Mikro Kapsül Saç Kaynak
• Mikro Tube Saç Kaynak

Extend Magic Mikro Saç Kaynak yöntemine alternatif olmaktadır.